Gelişen Dünyada önümüzdeki fırsatlar zincirinde kendimizi yada işletmemizi doğru olarak ifade etmek daha çok kitleye ulaştırmak artık bizim elimizdedir. Özgünlüğünü kendimizin oluşturduğu bize ait olanı en güzel kelimelerle ifade etmeyi sağlayacağımız bir çalışma sisteminin internet üzerindeki adına kısaca SEO diyebiliriz.

Lakin sizler ne kadar bu işi kendinizce çözmeye çalışsanız da aslında ana 2 temel esas üzerinde durmaktayız. İlk olarak alanında uzman ve her çıkan yeniliği takip edip bunları müşterilerine uygulayan Seo ajansı, ikinci olarak da kitlelere ulaştıracağınız şirketinizi veya ürünlerinizi en doğru şekilde internet ortamında pazarlayacak reklam ajansıdır.

anahtar kelime araştırması

işletmenizi, ürünlerinizi veya markanızı doğru ifadelerle anlatan anahtar kelimeleri araştırıp analiz etmeniz. Bu analizler sonucunda çıkan verilere göre TBM yada GBM üzerinden reklamlarınızı oluşturmanız gerekmektesiniz. Ajans olarak sizler adına bu analizleri ve günlük verileri karşılaştırıp bütçe kontrolünüzü sağlıyoruz.

  • Google AMP’yi kullanın

  • Duyarlı Web Sitesi (Responsive)

  • ALT Niteliklerini Kullan

google analytics’ten öğrenin

Reklamlarınız yada güncel verilerinizi google analytics üzerinden ölçme ve değerlendirme yapmanız gerekmektedir. Bu analizler sizlerin doğru kitlelere bütçenizi kontrollü şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır.

Gerek anahtar kelime gerekse özgün bilgilerinizi internet ortamında analiz etmekte sonrasında sizlere en kalıcı yol haritasını çıkartmaktadır. Daha fazla bilgi ve tecrübelerimizden yararlanmak için lütfen irtibata geçiniz.